AB SANDVIK COROMANT
katalog on-line

Firma AB Sandvik Coromant jest największym na świecie producentem wieloostrzowych płytek z węglików spiekanych i narzędzi do toczenia, frezowania i wiercenia, jak również systemów modułowych dla tokarek i centrów obróbczych.

Każdego roku Sandvik Coromant inwestuje 6 % swojego obrotu w badania i rozwój.
Rezultatem tego jest ciągły dopływ innowacyjnych rozwiązań: nowych materiałów skrawających, płytek o nowych geometriach, nowych narzędzi i systemów. Rocznie wprowadzanych jest więcej niż 1,500 pozycji, nowych lub udoskonalonych wersji wyrobów już istniejących.

WYBÓR DLA KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

Zamawianie narzędzi skrawających w firmie Sandvik Coromant, bez względu na operację (toczenie, frezowanie, wiercenie) nigdy ni było łatwiejsze niż obecnie. Różne katalogi umożliwiają naszym klientom wybór optymalnych narzędzi.

Dwa główne katalogi oraz CoroKey

Nasze główne katalogi to: Katalog Narzędzi Tokarskich, Katalog Narzędzi Obrotowych oraz CoroKey. Nowe produkty są prezentowane w dodatkach (suplementach) do katalogów głównych.

Corokey-nowe podejście do wyboru i zamawiania narzędzi

W starannie wybranym, stale doskonalonym i najczęściej stosowanym asortymencie narzędzi Coromanta, łatwo można znaleźć narzędzia do Państwa konkretnej operacji: toczenia, frezowania, wiercenia. Należy określić obrabiany materiał i rodzaj obróbki a następnie kierując się przewodnikiem dochodzi się do pierwszego wyboru wraz z wyraźnie zaznaczonymi alternatywami.

Dostępna jest również wersja CoroKey na komputery PC.

CoroGuide — katalog elektroniczny

Katalog CoroGuide zawierający najnowszą bazę naszych narzędzi umożliwia:

- wybór narzędzi - w oparciu o najnowsze zalecenia
- dobór parametrów skrawania stosownie do przedmiotu obrabianego i obrabiarki - możliwość wydruku
- wydruk zamówienia, które można następnie wysłać faxem
- dostęp do ponad 5000 rysunków w systemie CAD
 
 

UWAGA NOWOSĆ ! - KATALOG NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH ON-LINE
 
 

I home I zamów katalog I kontakt I