NARZĘDZIA OGRODNICZE   (katalog)

Narzędzia ogrodnicze produkowane przez firmę SANDVIK są sprzedawane w ponad 60 krajach. Program narzędzi przeznaczony jest dla profesjonalistów - sadowników, ogrodników, osób zajmujących się kształtowaniem zieleni. Dla tych użytkowników wysoka jaksć i funkcjonalnosć są podstawowymi cechami jakimi powinno się charakteryzować dobre narzędzie.
 
SEKATORY JEDNORĘCZNE
Szeroka gama sekatorów jednoręcznych, od modeli dla wymagających hobbystów po sekatory najwyższej swiatowej jakosci pozwalających na wykonywanie kilku tysięcy cięć dziennie. Sekatory SANDVIK gwarantują: znacznie mniejszy wysiłek podczas cięcia; cięcia gładkie i czyste; wyjątkową wydajnosć pracy; długą żywotnosć ostrzy. Rękojesci wykonane ze stali lub włókien węglowych. Częsci wymienne.

  P1-22
 
SEKATORY DWURĘCZNE
Profesjonalne narzędzia powstające przy współpracy z sadownikami. Przykładowo, sekator P160 był opracowywany przez 4 lata. Ponad 500 najbardziej wymagających sadowników było zaangażowanych w udoskonalanie naszego sekatora. Poczawszy od sadów USA, poprzez Hiszpanię, Włochy, a kończąc na Nowej Zelandii, w sumie w jedenastu krajach, sekator P160 zyskiwał kształt jaki obecnie posiada. Niektóre z cech jakiezyskał dzięki tej współpracy to: 1) ostrza i krawędzie tnące zaprojektowane tak, aby ciąć lżej i szybciej, 2) Odboje z tworzywa eliminujące uderzenia, 3) Odpowiednie wyważenie narzędzia sprawia, że użytkownik mniej się męczy, 4) Rękojeci wykonane z duraluminium są trwałe i zmniejszają wagę sekatora.
 
PIŁY OGRODNICZE
Firma SANDVIK jest producentem pił do drewna od ponad 130 lat. Ciągłe udoskonalanie produktu sprawia, że obecnie produkujemy nowoczesne i coraz lepsze piły. W ofercie piły z wygodnym uchwytem ręcznym, piły do mocowania na wysięgnikach oraz bardzo poręczne  piły składane. Zęby wyjątkowo ostre i "agresywne" dające czyste cięcie. Zęby pił sa precyzyjnie szlifowane na całej długosci. Posiadają hartowane zęby, które są trwalsze o ok. 4 razy od pił niehartowanych. Istnieje możliwosć dokupienia drugiego, zapasowego ostrza.
 
SIEKIERY
Siekiery do róznych zastosowań: siekiery ogrodowe, do rozłupywania, typu kanadyjskiego. Obuchy wykonane z wysokiej jakosci stali narzędziowej zgodnie z normą DIN7287, w pełni polerowane. Rękojesci z twardych gatunków drewna: jesion lub orzech. Obuchy trwale osadzone na rekojesci przy pomocy specjalnego, wtapianego klina. Dostępne zapasowe rękojesci. Ostrza w siekierach profesjonalnych maja osłonę z naturalnej skóry.
 
Cechy wyróżniające narzędzia SANDVIK
  • Narzędzia produkowane na bazie szwedzkiej, jakosciowej stali
  • Specjalny proces hartowania i szlifowania gwarantuje długą żywotnosć ostrzy
  • Sekatory produkowane z myslą o profesjonalistach wykonujących od 5 do 12 tysięcy cięć dziennie
  • Ergonomiczny projekt zapewniający komfort użytkowania (rękojesci z włókien węglowych)
  • Wymienne częsci (bufory, ostrza, sworznie) pozwalające na "odnowienie" narzędzia niewielkim kosztem

      I home I zamów katalog I kontakt I