Firma Atlas Copco oprócz wyburzeniowych młotów pneumatycznych, hydraulicznych i spalinowych, oferuje także młoty elektryczne Kango cieszące się od lat uznaniem wsród naszych klientów. Kango jako pionier w technologii konstruowania młotów elektropneumatycznych od ponad 70 lat wytycza kierunki rozwoju narzędzi elektrycznych. Młoty udarowe Kango, dzięki możliwosci zastosowania różnych narzędzi roboczych, są bardzo przydatne w wielu różnorodnych pracach, takich jak: kucie i kruszenie betonu, skuwanie tynków, usuwanie materiałów bitumicznych z powierzchni, wbijanie prętów uziomowych, rozkuwanie zmarzniętego gruntu, wykonywanie wykopów w twardej glinie, ubijanie i zagęszczanie, wykuwanie bruzd, osadzanie kotew itp. Młoty udarowo-wiercące umożliwiają ponadto wiercenie otworów w betonie i cegle o srednicach do 50 mm, a przy zastosowaniu wierteł z koronkami nawet do 150 mm.

Kango 850 (młot udarowo-obrotowy) został tak zaprojektowany, aby sprostać wymogom budownictwa XXI wieku. Jest to urządzenie dające możliwosć połączenia wysoko wydajnego wiercenia z efektywnym wyburzaniem. Młot ten dzięki zastosowaniu systemu antywibracyjnego (AVS) zapewnia najniższy poziom drgań. Kango 850 wyposażone jest w elektroniczny rejestrator czasu pracy (RTR), który zapisuje przebieg pracy urządzenia oraz przypomina o koniecznosci obsługi technicznej. Ergonomiczna konstrukcja gwarantuje operatorowi bezpieczeństwo i komfort.


Dane techniczne
moc silnika
1050W
prędkosć obrotowa narzędzia
0 -300 obr/min
liczba uderzeń
3214 udar/min
energia udaru
11 J
maksymalna srednica wiertła
50 mm
maksymalna srednica koronki
125 mm
uchwyt SDS Max; 21 mm K Hex
długosć
492 mm
masa
8,4 kg

Kango 900 (młot udarowy) to jedno z wielu urządzeń o wszechstronnym zastosowaniu, które uczyniły znak Kango znany na całym swiecie. Ze względu na swą niezawodnosć i legendarną konstrukcję "w jednej linii", Kango 900 jest nie tylko łatwy w użyciu, ale wyróżnia się znakomitym stosunkiem mocy do masy. Bez niego nie może się obesć żadna firma budowlana.

Kango 950 (młot udarowo-obrotowy) jest obrotową wersją młota Kango 900. To wszechstronne urządzenie umożliwia wiercenie otworów o srednicach do 50 mm, a przy użyciu wierteł koronkowych do 150 mm. Jest to idealne narzędzie do ciężkich prac rozbiórkowych i instalacyjnych, posiadające największą wydajnosć wiercenia i kucia w swojej klasie.

Kango 1400 (młot udarowy) został skonstruowany specjalnie do wykonywania ciężkich prac wyburzeniowych, mimo swojej stosunkowo niewielkiej masy (14 kg) i stał się niezastąpiony przy rozbijaniu i skuwaniu betonu, murów z cegły, wykonywaniu wykopów w twardej glinie itp. Wyposażony w miękką, tłumiącą drgania rękojesć główną oraz dodatkowy boczny uchwyt obracany o 3600 jest nie tylko łatwy i wygodny w użyciu, ale także zapewnia ochronę operatorowi przed szkodliwymi drganiami.

Kango 2500 (młot udarowy) jest młotem o bardzo dużej energii udaru, zwartej budowie, a jego niezaprzeczalną zaletą jest możliwosć zasilania zarówno bezposrednio z sieci, jak i z przenosnego generatora (220 V). Jest idealnym urządzeniem do wykonywania ciężkich prac wyburzeniowych i drogowych.

Pełna oferta Kango w Internecie (język angielski)
katalog akcesoriów - pdf
młotkowiertarki
młoty udarowo-obrotowe
młoty wyburzeniowe
piła elektryczna