KLUCZE I NASADKI BELZER
katalog on-line
wózek w promocji - 1972,66 PLN netto

 
KLUCZE
SANDVIK BELZER produkuje szeroką gamę kluczy wykonanych z jakościowego stopu stali vanadium-extra poddanego specjalnej obróbce cieplnej. Produkowane klucze spełniają normy DIN oraz ISO. Dostępne są wymiary metryczne jak i calowe.  Wykończenie - chromowo-niklowe polerowane zapobiegające powstawaniu korozji i ułatwiające oczyszczenie narzędzia. W ofercie znajduje się ponad 800 typów i wymiarów kluczy do bardzo szerokiego zakresu zastosowań, między innymi:
klucze płaskie
Klucze płasko-oczkowe
Klucze oczkowe dwustronne
Klucze nasadowe wygięte i proste
Optymalny kształt kluczy - pocieniony przekrój szczęk do pracy w miejscach trudno dostępnych, zaokrąglone krawędzie  oraz odpowiednio kształtowana główka pozwala na przyłożenie większego obciążenia oraz zapewnia wygodny, pewny chwyt.


 
NASADKI I POKRĘTŁA Z GRZECHOTKĄ
SANDVIK BELZER dostarcza dowodu, że nasadki, pokrętła i inne akcesoria są wyrobami doskonałymi w swej klasie, z uwagi na wysoką dokładność wykonania i odporność na zużycie. Nasze cienkościenne nasadki mogą pracować w warunkach, w których inne już się nie sprawdzają. Najlepszą rekomendacją jest tutaj przemysł lotniczy, który od lat zaopatruje się w nasze narzędzia, a który stawia najwyższe wymagania technologiczne dla narzędzi. Podobnie jak klucze nasadki wykonane są ze stali vanadium-extra. Dostarczane są pojedynczo lub w zestawach narzędziowych w metalowych kasetach lub plastikowych wytłoczkach przystosowanych do wózków narzędziowych. Rozmiary 1/4", 3/8"/ 1/2", 3/4", 1".
 
NASADKI I KOŃCÓWKI UDAROWE
Profesjonalne narzędzia udarowe - kompletny zakres nasadek i końcówek stanowiących wyposażenie dla narzędzi pneumatycznych. Nasadki wykonane ze stali Vanadium Extra, kute i oksydowane. Dostępne nasadki 1/4" 3/8" 1/2" 3/4" 1" sześciokątne zwykłe oraz sześciokątne typ przedłużony, TORX.  Rozmiary metryczne oraz calowe. Szeroka gama końcówek i uchwytów udarowych do większości maszyn pneumatycznych obecnych na rynku.


 
Rozwiązanie Dynamic-Drive Profile
  • Dwunastokątny profil klucza oczkowego lub nasadki prowadzi do powstania wysokich naprężeń w miejscach styku zęba nasadki z łbem śruby lub nakrętki. W celu ominięcia tego zjawiska firma wprowadziła zupełnie nowy profil klucza nazwany Dynamic-Drive Profile, którego główną zaletą jest powiększenie powierzchni styku łba śruby i klucza, co w efekcie daje zdecydowanie mniejsze zużycie zarówno śruby jak i klucza przy tym samym momencie odkręcającym.
  • Dynamic-Drive Profile to zdecydowanie większa trwałość narzędzia i detalu oraz maksymalizacja momentu obrotowego.

I home I zamów katalog I kontakt I